article-image

Aktualności


05.05.2022

Golden Eggs Studio z drugą emisją crowdinvestingową!


Golden Eggs Studio S.A. chce jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku przeprowadzić kolejną zbiórkę społecznościową w ramach crowdfundingu udziałowego. Z pierwszej tego typu kampanii, realizowanej przez poprzednika prawnego spółki (Golden Eggs Studio Sp. z o.o.), studio pozyskało 1,4 mln zł i zrealizowało wszystkie zakładane cele*. W planach jest też dalszy rozwój, w czym pomóc ma wejście Golden Eggs Studio na rynek NewConnect. Ma to się wydarzyć do końca 2022 roku.


*Pierwsza emisja została przeprowadzona przez poprzednika prawnego Golden Eggs Studio S.A., spółkę Golden Eggs Studio Sp. z o.o. Spółka nawiązała współpracę z Autoryzowanym Doradcą oraz zwołała Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, z porządkiem obrad obejmującym uchwałę w sprawie ubiegania się o wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku NewConnect. Debiut Spółki na rynku NewConnect możliwy będzie po podjęciu uchwały przez Walne Zgromadzenie Spółki oraz po spełnieniu stosownych, wynikających z właściwych przepisów prawa i regulacji GPW, kryteriów i warunków umożliwiających wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na tym rynku. *Pierwsza emisja została przeprowadzona przez poprzednika prawnego Golden Eggs Studio S.A., spółkę Golden Eggs Studio Sp. z o.o. Spółka nawiązała współpracę z Autoryzowanym Doradcą oraz zwołała Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, z porządkiem obrad obejmującym uchwałę w sprawie ubiegania się o wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku NewConnect. Debiut Spółki na rynku NewConnect możliwy będzie po podjęciu uchwały przez Walne Zgromadzenie Spółki oraz po spełnieniu stosownych, wynikających z właściwych przepisów prawa i regulacji GPW, kryteriów i warunków umożliwiających wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na tym rynku.


Wejdź na Crowdway i dowiedz się więcej https://www.crowdway.pl/goldeneggsstudio/


Zostań naszym inwestorem i razem z nami twórz fantastyczne gry!

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.