game-image

The Handler of Dragons

Aktualności


13.05.2021

The Handler Of Dragons to osadzona w realiach fantasy gra RPG akcji, w której głównym motywem są smoki. Podstawą mechaniki gry są ciosy mieczem, obrona oraz używanie zaklęć ofensywnych i defensywnych. Mikstury i czary dostępne są jako hotkeys i można je dowolnie konfigurować. Rozwiniesz swoją postać w walce, zdobywając punkty umiejętności, którymi rozwiniesz talenty i odblokujesz potężne zaklęcia ognia i lodu. Wykorzystaj je do walki z dzikimi zwierzętami oraz potworami zamieszkującymi Twoją krainę! Spal swoich wrogów na popiół lub zamroź i rozwal na drobne kawałeczki, żeby zdobyć cenny łup, którym rozwiniesz swoją postać.

Zostaniesz wrzucony w środek intrygi pomiędzy dwoma silnymi magami, którzy walczą o dominację nad światem używając do tego siły smoków. Po której stronie staniesz? Pomożesz smokom odzyskać spokój czy wykorzystasz ich potęgę, aby wiernie Ci służyły? Jesteś wybrańcem, który może zaprowadzić na świecie pokój! Twoje wybory w grze będą miały wpływ na jej dalszy rozwój, więc wybieraj mądrze!

W grze The Handler Of Dragons odwiedzisz wiele magicznych miejsc takich jak ciemne jaskinie, opuszczone ruiny zamków czy legowiska smoków. W zakamarkach tych tajemniczych miejsc znajdziesz skrzynie z przedmiotami, formułami do alchemii czy nowymi zaklęciami. Eksploruj dostępną przestrzeń uważnie, bo być może tuż za rogiem znajdziesz potężny ekwipunek do walki z potworami! Chwytaj za miecz i odkrywaj świat The Handler Of Dragons!

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.