article-image

Nowości w Gaming Factory

Aktualności


08.03.2021

Gaming Factory lada dzień wydaje grę Sapper: Defuse the Bomb Simulator, w której sprawdzimy się w niełatwej pracy sapera, od którego zależy życie tysięcy ludzi. Gra będzie dostępna już 11 marca! Dowiadujemy się również, że spółka zależna Gaming Factory, Vision Edge Entertainment, podpisała umowę z Hardcodeway na stworzenie survivalowej gry osadzonej w czasach prehistorycznych. Dinos Reborn planowany jest na 2022 rok, a jego budżet to 1 mln zł. Szczegóły można znaleźć  https://store.steampowered.com/app/1083070/Sapper__Defuse_The_Bomb_Simulator/


Brak alternatywnego tekstu dla tego zdjęcia


Seria Devlogów odsłania przed nami postępy w pracy nad grami Farming LifeBakery Simulator. Twórcy pokazują m.in., że w grze Farming Life dostępne będą “Wyzwania Burmistrza” zamieszczane w lokalnej gazecie, dzięki którym zdobędziemy jego uznanie oraz oddzielny artykuł! Natomiast w Devlogu poświęconym Bakery Simulator dowiadujemy się, co zrobić w przypadku źle przyrządzonej receptury lub spalonych bułek. W grze dostępny będzie kosz, który przyjmie wszystkie nieudane eksperymenty kuchenne!

Gaming Factory przygotowało obszerny newsletter poświęcony ich działaniom od listopada 2020 do lutego. Na podkreślenie zasługuje fakt o pięciokrotnym wzroście przychodów netto za okres Q1-Q3 2020, co może być cenną informacją dla akcjonariuszy. Ponadto, zapowiadają bardzo intensywny początek roku, ponieważ w planach jest wydanie aż 6 nowych gier w jego pierwszej połowie!

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.