Kariera

Tester gier - PC / Xbox / PS / Switch

Zakres obowiązków

·       testowanie poprawnego funkcjonowania gier,

·       raportowanie znalezionych błędów,

·       zgłaszanie sugestii prowadzących do poprawy jakości testowanych produktów.

Nasze wymagania

·       doświadczenie z testowaniem gier komputerowych lub/i konsolowych (rok minimum),

·       wysoka komunikatywność – umiejętność jasnego i zwięzłego opisywania problemów,

·       umiejętność pracy w grupie i zdolność do pracy pod presją czasu,

·       znajomość branży gier komputerowych,

·       obycie ze sprzętem PC i produktami na platformy PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch.

To oferujemy

·       mentoring,

·       szkolenia wewnątrzfirmowe,

·       wymiana wiedzy technicznej w firmie,

·       umowę zlecenie lub B2B,

·       po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej/hybrydowej (zależnie od projektu),

·       codzienny kontakt z najnowszymi technologiami,

·       szansę na rozwój w branży gier komputerowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: marek.szymczakowski@goldeneggsstudio.com oraz o zamieszczenie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Golden Eggs Studio S.A. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów rekrutacji.