game-image

Theofil

Aktualności


01.04.2021

Theofil jest zręcznościową grą akcji, w której pokierujesz zakapturzonym bohaterem ubranym w antyczną szatę. Twoją bronią jest magiczny, drewniany kostur, którym Theofil dzielnie niszczy wrogów. Jego zdolności pomogą Ci w walce z niebezpiecznymi przeciwnikami. 


Akcja toczy się gdzieś w starożytnym Egipcie pełnym tajemniczych świątyń i jaskiń, które są chronione przez śmiercionośne pułapki. Dostępu do nich bronią potężni przeciwnicy, którzy nie poddadzą się bez walki. Kamienne golemy ciskające w Ciebie głazami i goblini łupieżcy machający kosturem. To wszystko znajdziesz w grze Theofil! 


Uważaj na ostre kolce wyskakujące z ziemi, zionące ogniem starożytne posągi z wizerunkami bóstw i latające, trujące ostrza. Unikaj ich, aby Twój pasek zdrowia nie spadł do zera. Twoja zręczność będzie kluczem do odkrywania tajemnic starożytnego świata, ponieważ dostępu do nich bronią ich strażnicy. Są oni przebiegli i zaatakują Cię w grupie, więc miej oczy dookoła głowy! 


Oprócz pułapek i przeciwników rozwiążesz zagadki wymagające od Ciebie sprytu i logicznego myślenia. Przesuwaj wielkie posągi i przełączaj dźwignie, aby otwierać bramy. Przeskakuj po platformach, żeby docierać do ukrytych skarbów antycznego świata. 


Przemierzaj kręte korytarze zagadkowych świątyń, najeżone pułapkami pojawiającymi się z każdej ściany i znajdź kryjówkę potężnego bossa. Pokonaj go, aby zdobyć nowe przedmioty i rośnij w siłę razem z Theofilem! Czy uda Ci się przejść pełną niebezpieczeństw przeprawę i odkryć tajemnice antycznego świata? Wejdź do tajemniczego świata Theofila i podążaj ścieżką razem z nim!

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.