o nas

W Golden Eggs Studio tworzymy najwyższej jakości gry. Dzięki zespołowi specjalistów i know-how oraz wsparciu merytorycznemu kilku największych polskich spółek z branży gamingowej maksymalizujemy zyski z tytułu sprzedaży. Obecnie prowadzimy projekty z kilkunastoma zespołami tworzącymi zarówno gry platformowe, RPG jak i horror czy survival.


10 projektów w produkcji na PC oraz konsole


projektów wydanych na PC


projekty wydane na Nintendo Switch

image

Paweł Czarnecki CEO

Prezes spółki. W branży od ponad roku, doświadczenie zdobywał w spółce Falcon Games S.A., jak członek rady nadzorczej. Wieloletni przedsiębiorca specjalizujący się w branży finansowej oraz Bussines Development.


@: pawel.czarnecki@goldeneggsstudio.com

image

Marek szymczakowski
Head Of PR and New Business Development

Menadżer zarządzajacy zespołami sprzedażowymi oraz developerskimi IT. Z sukcesem wprowadził digitalowe produkty/usługi do telecomów (Plus, Play, Vectra, Multimedia), firm benefitowych (Benefit System, Medicover Benefits, OK. System, VanityStyle), ecommerce (Allegro, Payback). Doradca biznesowy współpracująćy z Ringier Axel Springer Polska oraz Infor IT. W branży od 2015 roku.


@: marek.szymczakowski@goldeneggsstudio.com

Ul. Plac Bankowy 2

 00-095 Warszawa

 NIP: 701 055 08 23

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.