o nas

Golden Eggs Studio S.A. została założona w 2016 roku. Celem spółki jest tworzenie najlepszej jakości gier oraz maksymalizowania zysków z tytułu sprzedaży produkcji. Możemy tego dokonać dzięki zdobytemu know-how oraz wsparciu merytorycznemu kilku z największych polskich spółek z branży gamingowej. Obecnie prowadzimy rozmowy z kilkunastoma zespołami odnośnie wspólnego tworzenia gier. Także w najbliższym czasie będą miały swoją premierę pierwsze produkcje, które pilotujemy. Spółka ma już wydaną jedną grę, która nosi nazwę Doubles Hard oraz posiada 4 produkcje w toku z ogromnym potencjałem sprzedażowym. Flagową produkcją jest Pope Simulator, gra jakiej jeszcze nie ma na całym świecie, skupiająca się na głowie kościoła katolickiego. Tematyka w obecnych czasach cieszy się ogromną popularnością między innymi w serwisach streamingowych, które w tej tematyce wydały film oraz serial (Netflix - film „Dwóch papieży” oraz HBO - serial „Młody papież”). Współpracujemy z jednym z topowych wydawców na polskim rynku- Ultimate Games S.A oraz rozpoczynamy współpracę w ramach produkcji, promocji i sprzedaży z kilkoma podmiotami z Polski i zagranicy.

image

Paweł Czarnecki CEO

Prezes spółki. W branży od ponad roku, doświadczenie zdobywał w spółce Falcon Games S.A., jak członek rady nadzorczej. Wieloletni przedsiębiorca specjalizujący się w branży finansowej oraz Bussines Development.

image

Marek szymczakowski
Head Of PR and New Business Development

Menadżer zarządzajacy zespołami sprzedażowymi oraz developerskimi IT. Z sukcesem wprowadził digitalowe produkty/usługi do telecomów (Plus, Play, Vectra, Multimedia), firm benefitowych (Benefit System, Medicover Benefits, OK. System, VanityStyle), ecommerce (Allegro, Payback). Doradca biznesowy współpracująćy z Ringier Axel Springer Polska oraz Infor IT. W branży od 2015 roku.

Ul. Plac Bankowy 2

 00-095 Warszawa

 NIP: 701 055 08 23

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.